Usługi ogrodnicze

KONTAKT: 505 926 461

504 285 720

http://kosiarz.czest.pl/wp-content/themes/kosiarz

wstecz dalej

Odśnieżanie dachów i posesji

Przynajmniej przez kilka miesięcy w roku każdy z nas boryka się z problemami, jakie przynosi nam zima. Dla wielu z nas wielkim problemem jest regularne i obowiązkowe odśnieżanie dachów, chodników czy też posesji. Jeśli należysz do grona osób, którym czynności te nie sprawiają frajdy i przyjemności, to bardzo serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś już dziś zaczął korzystać z naszych usług związanych z odśnieżaniem dachów i posesji! Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą uznasz, iż to właśnie nam zlecić chcesz odśnieżanie!

Odśnieżamy w Częstochowie – szybko i kompleksowo

Głównym ośrodkiem naszej pracy jest Częstochowa i to właśnie tutaj mamy największą liczbę Klientów. Z wielkim zapałem podejmujemy się jednak współpracy również z Klientami z wszystkich okolicznych miejscowości. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wystarczającą ilość sił i zapału, a także wszelkie niezbędne narzędzia, dzięki czemu zawsze pracujemy szybko, skutecznie i kompleksowo. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój dach, posesja czy też parking odśnieżony był szybko, dokładnie i zawsze na czas, to już dziś powinieneś się z nami skontaktować w celu poznania naszej dokładnej oferty!

Ile kosztuje odśnieżanie?

Jeżeli zastanawia Cię cena odśnieżania, to z przykrością musimy stwierdzić, iż nie jesteśmy w stanie podać Ci jej bez zapoznania się ze szczegółami konkretnego zlecenia. Koszt odśnieżania zależy od tego co mamy odśnieżyć, od tego jak jest to duże, a także od tego jak często współpraca ma się powtarzać. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się w jakiej cenie możemy wykonać dla Ciebie odśnieżanie wskazanego terenu, to zadzwoń do nas i zapytaj o konkretną wycenę. Zapewniamy, że przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę, która bardzo Ci się spodoba. Nie czekaj, zadzwoń i zamów u nas tanie odśnieżanie w Częstochowie!

Dane kontaktowe

F.U. Kosiarz II
Częstochowa
Tel. 0 505 926 461
lub 0 504 285 720
E-mail: [email protected]